Sipariş değişim

Değişim işleminin gerçekleşebilmesi için öncelikle ürünlerin kullanılmamış, yıpranmamış, yıkanmamış yani size gönderildiği gibi olması gerekmektedir. Ürün elinize ulaştığı günden itibaren 7 gün içerisinde değişimi gerçekleştirmelisiniz. 
 
Aldığınız ürünü çeşitli sebeplerden dolayı değiştirmek istediğinizde ürünü düzgün bir şekilde paket haline getirerek; tüm aksesuarları ile kutu üzerinde fatura, koli bandı yapıştırılmadan ve mutlaka orijinal kutusu ile faturanızın arkasına ne istediğinizi adres, telefon ve alıcı adı ile birlikte geri göndermeniz yeterlidir gönderileriniz kutusu bozuk ya da hiç kutusuz geldiği takdirde değişim olmayacaktır
 
İndirimli ürünlerde iade ve değişimi ile yapılamamaktadır.
 
Değişim için öncelikle ‘’Hesabım’’ bölümünden ‘’İade işlemlerim’’ bölümüne giriş yapın. ‘’Yeni Talep Oluştur’’ butonuna tıklayarak işlemlerinizi gerçekleştirin. 
 
Ürün Değişimlerinde Tarafımıza Sadece ilgili kargo firması ile  Kargo Gönderebilirsiniz. Bunun İçin Kargo Yetkilisine zenneshoes Adına Gönderilecek Demeniz Yeterlidir. 
 
7 günlük değişim süresi dolduğunda ya da ürünler tekrar satılabilirlik durumunu yitirdiğinde değişimler kabul edilmemektedir. 
 
FATURASIZ DEĞİŞİM VE İADE YAPILAMAZ
 
 
AYIPLI MALIN İADESİ NASIL YAPILIR?
 
Üründen kaynaklanan herhangi bir sorundan dolayı müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, ücretsiz kargo, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarına sahiptir."
 
Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;
     Müşteri, 14 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.
    Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün imalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup 
bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

 
Yükleniyor...